Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelés alatt mogyoró/mag...

Tömegnövelés alatt mogyoró/magvak?

Figyelt kérdés
Héten többször is vacsorára mogyorót ennék, szerintetek tömegelés alatt belefér heti 3-4x vacsorára 225g mogyoró? Sok helyen olvastam, hallottam, hogy tömegelésre jó. Nem fogok hízni tőle? Természetesen a megfelelő edzés megvan hozzá. Hétköznapokban nagyon elfoglalt vagyok, ezért lenne csak időm mogyorót enni vacsorára, vagy esetleg más tipp amit készen meg lehet venni a boltban es megfelelne tomegelesnek?

2022. nov. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon magas a mogyoró kalóriatartalma. 100 g mogyoró több mint 600 kalória. Amúgy jó tömegelésre.
2022. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

hű itt vannak bajok

Tömegnövelés alatt mogyoró/magvak?

Nem fogok hízni tőle?

hogy mi?

tömegelsz, de hízni nem szeretnél? :D

a kalória többlet hízlal, nem a mogyoró

ha ez így belefér a kalóriakeretedbe,

valamint ha a többi étkezéseddel tudsz bevinni elegendő ch-t ahhoz h jól működj a konditeremben, akkor nyomasd.


egyébként nincs annyi időd h összedobj egy tükörtojást pl?

5perc

2022. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi!


2. Mármint úgy hízni, hogy nem zsirosodom e el tőle, így értem a hizast, bocs rosszul fogalmaztam. Tojás jó alternatíva, még ha megfőzném is, csak sajnos elég drága a jó minőségű tojás, skandináv országban élek

2022. nov. 3. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Van egy olyan érzésem, kedves kérdező, hogy a kalóriaszámolásról nem sokat tudsz.
2022. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, kedves válaszoló, hogy az építőkritikáról és a segítségről nem sokat tudsz. Tömegeltem már korábban, különböző turmixokkal, ételekkel nem kevés kalóriaszámmal, amik elkészítésére jelenleg se időm, se pénzem. De ez az en dolgom, nem is errol szol a kerdes. Még nem próbáltam önmagában a mogyorót egy étkezésre és az is tudom hogy a benne lévő omega 6 zsírsav se feltétlen egészséges, ezért fordultam a kérdéssel hozzátok, hogy milyen mennyiségben ajánlott napi szinten, valamint milyen alternatívák.
2022. nov. 3. 21:26
 6/6 Darius- ***** válasza:

Ne foglalkozz a frusztralt valaszolokkal , akik nem tudnak a kérdésre valaszt adni és nem ilyen célbol vannak itt.

Lényegtelen a mogyoro onmagaban tomegnovelésre ! Kell melléje mas is, ugy hatasos, ez attol fugg mit akarsz

2022. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!