Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhség helyett fáradtságot és...

Éhség helyett fáradtságot és kimerültséget érzek, miért van ez?

Figyelt kérdés
Soha nem érzem magam éhesnek, helyette fáradtnak érzem magam. Étvágyam sincs, olyan mintha telt gyomorra ennék, de miután ettem elmúlik a fáradtság érzet. Csak akkor van étvágyam ha megkívánok valamit, de amúgy nem jutna eszembe enni. Miért van ez? Egy kicsit zavaró, de ezen kívül lehet valami más probléma?

2022. nov. 14. 05:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, ezért egy általános vérvétel ajánlott. Normális esetben a test jelez hogy éhes, és utána jön a fáradtság/energiahiány. A test már nem tud miből dolgozni. Neked az a kérdés hogy miért marad ki az éhségjelző lépés.
2022. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha keveset eszel, akkor a tested egy idő után nem fogja termelni az éhségjelző hormont.

Minek pazaroljon rá energiát, hogyha úgysem kap kaját, csak random időpontokban?


És ez nem áll vissza magától, egy ideig nekem is órára kellett ennem, pont emiatt. Egyszerűen sohasem éreztem magam éhesnek, és el kellett telnie jó 4-5 hónapnak, amikor végre ismét kezdett normalizálódni a helyzet.

2022. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!