Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi kevés mozgás okozhat...

Napi kevés mozgás okozhat fáradtságot-kimerültséget, milyen sportot érdemes lekezdeni?

Figyelt kérdés

Évek óta tartó állandó elviselhetetlen fáradtságot-kimerültséget okozhat a napi kevés mozgás? (ülő életmód)?

Milyen sportot érdemes elkezdeni? Elsősorban otthon végezhető gyakorlatokra gondolok.



2021. nov. 21. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pár súlyzót és gumikötelet beszerzel, kiegészítve saját testsúlyos gyakorlatokkal, akkor a teljes tested letudod edzeni jól, egy jól összeállított edzéstervvel.

Ez mellett egy étkezz jól, legyen egy kiegyensúlyozott fehérjedús étrend, minőségi szénhidrátokkal, kerüld a cukros dolgokat stb.

Próbálj meg mindennap minimum 6 órát aludni, illetve szedj vitaminokat és ásványi anyagokat. Ha minden stimmel utána nem kellene hogy fáradt legyél állandóan.

2021. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább 8 órát aludj, annyit, hogy magadtól ébredj.

Kezdetnek jó lehet egy napi séta. Mindig csak amennyi jólesik, de minden nap ki kell menni.

2021. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 óra (felületes) alvás után a szervezetem mindig "gondoskodik" arról, hogy felébredjek.

Van gumikötelem és súlyzóm is, valamilyen (fokozatosságot szem előtt tartó) gyakorlatsor, összeállítás található, amivel el tudok indulni? Mivel laikus vagyok, jó lenne valamilyen terv.

2021. nov. 22. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!