Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A testedzéstől elképzelhető...

A testedzéstől elképzelhető hogy több kalóriára vágyok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ma reggel megettem 4 szelet vajas sajtos paprikás félig meddig teljes kiőrlésű kenyeret és 2-3 óra múlva ugy éreztem mint aki nem evett semmit. Nagyon éhes voltam ettem egy banánt de az sem csillapotta az étvágyamat majd reggelitől ebédig számítva eltelt 4 óra 30 perc és ekkor már nagyon éhes lettem. Az edzés miatt lehet ez hogy már nem elég egy sajtos vajas zöldséges kenyér. Nyilván nem eszek mindig ilyet.

2022. nov. 17. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiu vagy vagy lany? Kg? Cm?

Sokszor egyel de keveset

Ne kevesszer sokat :)

2022. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen hiszen több mozgással elégeted a bevitt kalóriát pláne ha nincs rajtad zsír tartalék.
2022. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egész nap ülök a munkában. Heti 2 szer edzek egy teljes testes edzést. 178cm 70kg vagyok férfi napi 5 szőr eszek.
2022. nov. 17. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen elképzelhető, ha nem fogyni akarsz, hanem pl izmosodni, akkor többet is kell enni
2022. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2023. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!