Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy fogytam 4...

Normális hogy fogytam 4 kilót? Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Ma két hete , hogy egyáltalán nem eszek hozzáadott cukrot tartalmazó ételeket / nem iszok ilyen italokat és unblock kenyérféléket sem . Ezeken kívül mindent eszek ( nem is keveset) és nagyon figyelek a protein bevitelemre . Heti 3x kondizni járok emellett elég aktív életet élek . Annyi még fontos , hogy eddig sem volt rajtam sok felesleg 68 kg ,175 cm , izmosabb alkat. ( Most 64kg)

Amióta csinálom sokkal jobban érzem magam és nem vagyok éhes össze-vissza.

Mindenhol olvasom , hogy nem jó gyorsan fogyni , de nekem a fogyás nem is volt célom . Szerintetek izmot fogok veszteni , hiába edzek ugyanúgy?

köszi a válaszokat !


2022. dec. 11. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem eszel szénhidrátot, egy csomó víz kiürült a szervezetedből.

Ez normális.

2022. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, 1-est megerősíteni tudom. Én 1 hete kb. sokkal kevesebb cukrot eszek és jobban odafigyelek dolgokra és állandóan száraz a szám meg ezzel pár kilót le tudsz adni.
2022. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!