Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vigyek az iskolába magamma...

Mit vigyek az iskolába magammal enni?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy tejintoleranciám van és kb 1 évig diétáznom kellene. Viszont nem tudom hogyan mert bármit veszek és utána rákeresek látom hogy van benne tej. Annyira bosszantó hogy mindenbe ott van😐Minek tesznek olyan péksüteményekbe tejet amibe alapból nem is kellene? 😞aki volt hasonló helyzetbe kérlek segítsen

2022. dec. 16. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Csak a péksüti játszik? Normális élelmiszereket nem lehet vinni a suliba?
2022. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A péksütemények tésztája lehet vizes, vajas vagy tejes. Ne tejeset vegyél, ennyi...

De vigyél lapcsánkát, vigyél gyümölcsöket, vigyél vízzel (azaz nem tejalappal) készített palacsintát pl.

2022. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sparba szerintem az összes tejes vagy nem tudom de mindegyiknél jelzi szinte. Amúgy azért játszik a péksüti mert évekig szendvicset hordtam és már nagyon rá untam, most fornettit próbálkozok csak ott is sokat unok már sokba meg van😅😅
2022. dec. 16. 10:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi majd próbálkozom valamiket csak állandóan joghurtot meg ilyeneket olvastam mindenhol, de nálam emiatt az se játszik jelenleg🙁
2022. dec. 16. 10:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél magtejet, abból süss ezt-azt, vagy vegán péksüteményt, kenyeret, etc, és szokj hozzá, mert intoleranciával nem egyévig, hanem életed végéig! ditézánod kell, ugyanis nem gyógyulsz meg.
2022. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neten mindenhol azt olvastam hogy 6-8 hónap (itt sima tejről van szó nem fehérje és nem is laktóz) az orvos azt mondta 1 év. Elég érdekes úgy diétázni hogy vettem egy zacskó sosperecet és abban is volt. Nem értem mégis minek
2022. dec. 16. 11:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Alpros csokis tejet szoktam inni néha mert a rízstejet meg ezeket nem bírom. Meg not milk-ből szoktunk még
2022. dec. 16. 11:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincsen tünetem tőle, véletlen derült ki
2022. dec. 16. 11:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
tej fehérje, vagy tejcukor (laktóz) intoleranciád van???
2022. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen tortilla lapot nem tudsz venni? Pl. Aldiban sokkal olcsóbb... És nincs benne tejes összetevő:


[link]


Belepakolsz minden finomságot, zöldségeket, salátákat, sonkát, stb. feltekered, és kész a fincsi szendvics.

2022. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!