Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hizni, mi segithetne?

Nem tudok hizni, mi segithetne?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, 165 cm, 49 kilo es egyre csak megy lefele. Az "egyel" valaszban annyi a bibi hogy egyaltalan nincs etvagyam, ranezek az etelre vagy ra gondolok hogy ennem kellene es undort erzek, keveset eszek emiatt energiam szinte semmi. Letezik esetleg valami ilyen feluleti kezeles,valami gyogyszer vagy egyeb amitol hizhatnek? Ez butan hangzik de oke, hogy rosszul erzem magam de legalabb ne nezzek ki ugy.

Gondoltam szteroidokra is de azt hallottam annak a szedesevel ha leall az ember akkor annak annyi is..



2022. dec. 16. 20:49
 1/3 Metionin ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad. Ételintolerancia, kevés gyomorsav, enzimhiány, vitaminhiány, vashiány is lehet, egy vérvétel mindenképpen kellene. Mióta van ez az állapot?
2022. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egeszen kiskoromra nyulik vissza, hogy terhemre esik leulni enni de az utobbi kb masfel, 2 evben ez mondhatni borzaszto. Nem jutok egyrol a kettore akarhogy probalom, ha reggelizek hanyingerem van egesz allo nap, minnel tobbszor eszek annal tobbszor erzem ugyanezt mara mar amit eddig szerettem, nem kivanom. Mar ugy vagyok vele nem erdekel egeszseg, nem egeszseg csak ne nezzek ki igy mert megbolondulok
2022. dec. 17. 06:08
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem is gyerekkoromtól problémám volt, fájt a hasam minden étkezés után. Kiderült, hogy kevés a gyomorsavam és mellé a laktózra is érzékeny vagyok.
2022. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!