Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágytalanságra és pár kiló...

Étvágytalanságra és pár kiló felszedésére valakinek bevált valamilyen módszer?

Figyelt kérdés
Voltunk kivizsgáláson, de semmilyen problémát nem találtak. Egyszerűen képtelen vagyok hízni, pedig rám férne egy kis súly. Valakinek esetleg van valamilyen hasznos ötlete ezzel kapcsolatban?

2022. dec. 30. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Kalóriatöbblet. Rád is ugyanazok a biológiai szabályok vonatkoznak, mint az összes többi emberre.
2022. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kevés mozgás - sok zaba
2022. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
B-komplex vitamin rendszeres szedése. Iszonyat nagy étvágyat tud csinálni!
2022. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as...injekcióban kaptam kúraszerűen, nulla hízás és étvágy.
2022. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kalóriatöbblet és mellette sport. A sport a mozgás étvágyat gerjeszt, ezért általában többet is tudsz enni.


És igen, erőltetni az evést, napi 3 nagyobb 2-3 kisebb étkezés. Szar, én utáltam, amikor híznom kellett, de másképp nem ment (csipegetve, vagy étlezést skipelve).

2022. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Naponta 3 nutridrinket ittam étkezések mellett. Szép lassan felszedtem pár kilót.
2023. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!