Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Konzerv kukorica függő vagyok,...

Konzerv kukorica függő vagyok, ez ártalmas?

Figyelt kérdés
Tudom viccesnek hangzik a kérdés :D Naponta megeszek 1 doboz konzerv kukoricát, imádom. Ez mennyire egészségtelen? Melette normálisan étkezem.

2023. jan. 4. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Edit: 285 g/doboz
2023. jan. 4. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném hogy kiegyensúlyozott táplálkozás és mozgás melett nagy bajt tudna okozni. Belegondolva így sok a napi 1 konzerv, de ha pl édesség gyanánt eszed nasizva egy kicsit minden étkezés után, akkor igazából az édesség egy sokkal egészségesebb formáját választottad. Ennél sokkal rosszabb függőségek vannak és még mindig jobb mintha csokit, chipset ennél.
2023. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv kukorica általában csak kukoricát tartalmaz, meg némi cukrot és étkezési sót. Nyilván a konzerv kukoricánál mindig jobb alternatíva egy mirelit kiszerelésű, de az tény, hogy a te "függőséged" nem tartozik a legegészségtelenebb addikciók közé. Ettől függetlenül egyetlen függőség sem egészséges, de ennek főleg pszichológiai vonatkozásban van jelentősége. A lényeg, hogy senkinek nem egyetlen élelmiszeren fog múlni az egészsége. Ennél összetettebb a dietetika.
2023. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, én is majd mindennap eszem :D
2023. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!