Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra kevés hússal? Hogyan?

Hízókúra kevés hússal? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék felszedni néhány kilót, viszont nagyon kevés húst fogyasztok, azt is szinte csak párizsi, virsli vagy pörkölt formájában. Nem vagyok vega, vagy vallási oka sincs, egyszerűen nem esik jól. Hogyan hízhatnék így, hogy nem fogyasztok húst?? Mit (t)egyek? Köszönöm.
2010. okt. 2. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem a hústól fogsz hízni észlény,hanem a szénhidráttól.

Ha izomban szeretnéd a többletet akkor nem árt a fehérjedúsabb táplálkozás.

2010. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miért jó neked, ha zsírban behízol? Az izom nehezebb, mint zsír, úgyhgy sportolással és SOK hússal felszedhetsz pár kilót és még a kinézeted is jobb lesz!
2010. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Alternatívaként ehetsz sok szóját, de annak a minősége sajnos nem túl jó így dupla annyit kell belőle enni, mint a húsból.
2010. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ú de csipkelődős válaszok :S


A szénhidrát,tészta kenyér,édesség,hamburger köztudottan hízlal.

Ám fiú vagy lány vagy?(már csak az előző két komment miatt,mivel ha véletlen nem férfi a kérdező akkor gondolom nem kockás mellizomra vágyik!)

2010. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
* első két komment...
2010. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Ezzel tisztában vagyok, hogy a szénhidráttól lehet hízni, viszont a hízókúrás cikkek/tanácsok közül a legtöbben szerepel a "sok hús". Igazából mind1, hogy zsírral vagy izommal gyarapodok, mivel rövid idő alatt lenne szükségem a pár plusz kilóra, ezért gondolom, hogy a zsír felszedése látványosabb. Köszönöm.
2010. okt. 2. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Zsírt felszedni könnyebb, mint izmot építeni, de az utóbbi egészségesebb.
2010. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pudingot, édességet, sós rágcsákat (keksz, mogyoró) szereted?
2010. okt. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fehérje kell sok: hús, hal, hüvelyesek: bab, borsó, lencse, szója, tejtermékek!!!
2010. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Nagyon szeretem az általad felsorolt dolgokat, meg csaknem minden édességet:D

Utolsó! Az általad említett ételekkel semmi bajom, a húson kívül minden jöhet, az is kevés mennyiségben. Köszi a válaszokat.:)

2010. okt. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!