Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igyekszem egészségesen étkezni...

Igyekszem egészségesen étkezni, hetente többször járok edzeni is, de olykor megkívánok valami nassolni valót. Melyik a kevésbé káros a zsíros, sós ételek, vagy az édesek?

Figyelt kérdés
Vagy csak kalóriától függ? Egy tábla csoki bezabálása a jobb, amiben 70-100g cukor van, vagy inkább egy zacskó chips, popcorn, ami úszik a zsírban és a sóban?

2023. jan. 9. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 kg krumpli olcsóbb, mint 80 gr chips, akkor a mentális egészségemnek jobb egy tábla olcsó, de valódi csoki. A popcorn a chipshez hasonló kategória, csak meg kell nézni a takarmány kukorica árát.
2023. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában kesut, pisztáciát, mandulát szoktam enni, de ha épp kifogy, akkor nyúlok ehhez a szennyhez.

Csokiból is 70-80%-ost szoktam venni, ami az agynak is sokkal jobb, mint a milka, amiben 10% van max...

2023. jan. 9. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem káros.


Csak a femina és hasonló szennymagazinok csoportosítják az ételeket "jó és rossz" szerint, szép táptalajjal szolgálva az étkezési zavaroknak.

2023. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magamon pl észrevettem, hogy amikor több popcorn zabaltam, akkor a következő napokban kipattogtam.

De lehet azért mert nem is aludtam túl sokáig akkortájt

2023. jan. 10. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Alkalmanként megfelelő étkezés mellett nem Sátántól való egyáltalán és nem fog konkrétan elhízást okozni.
jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!