Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Függhet e az anyatej illata a...

Függhet e az anyatej illata a táplálkozásomtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kisbabám 3 hónapos. Anyatejjel táplálkozik, valamint alkalmanként anyatej pótló tápszerrel.( Sajnos hiába próbálkozom bármivel, gyakori ciciztetéssel,teákkal stb...akkor is néha nem elég a tejem).

2 kérdésem is lenne, hátha valaki tapasztalt hasonlót.

1: Az elmúlt pár napban kissé túlettem magam tojással... a lefejt tejemen is érzek tojás szagot... szó szerint főtt tojás szaga van... lehetséges ez?

2: Eddig gyakran volt kaki, viszont kb 1 hete 2 naponta sikerült neki kakilni.. viszont rengeteget pukizik...szintén tojás szagút.. valószínű, hogy én okoztam ezt a sok tojással?

Pénteken van időpontunk az orvosához, persze vele is meg fogom ezt konzultálni, csak gondoltam hátha valaki tapasztalt hasonlót.

Köszi előre is 😊



2023. jan. 15. 10:49
 1/1 kokomfitty ***** válasza:
Igen, ez "tejjesen" normális, mint ahogy a testszag is változik az étrenddel. Legkirívóbb lehet, ha naponta megeszel egy fej fokhagymát...de nem javaslom, hogy kipróbáld
2023. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!