Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy ember megiszik egy nap...

Ha egy ember megiszik egy nap 20 üveg sört akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 20:30
1 2
 1/11 tgt ***** válasza:
100%
Részeg lesz.
2023. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvérem egy disznóvágás során megivott 18 doboz sört. Hajnalban elkezdte a piálást, aztán másnap reggelig nyomatta. Azon kívül, hogy rohadtul berúgott, utána pedig három napig szarul volt, semmi probléma nem származott a dologból. Ha valaki ezt a mutatványt minden nap beadja, az más kérdés. Annak a szervezete minden bizonnyal hamar benyújtja a számlát.

Én ismertem egy csávót, aki két nap alatt simán bepuszilt egy tálca sört éveken keresztül. Nem is élte meg az ötvenet.

2023. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen elosztja egesz napra, akkor simán egész nap részeg lesz, és hugyozni fog.

A másnap viszont kegyetlenül meg fogja büntetni

2023. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

#2

Egy alkalommal semmi ha szed vitaminokat, és rendben az egészsége. Azonban napi szinten pár éven belül májelégtelenség miatt kórházba kerülne, és máj hiányában általában meg is halnak nagyon sokan, persze egy full alkoholistának ez már megváltás.

2023. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Apám egyik gyerekkori barátja (már nem él) például rohadt jól regenerálódott az alkoholtól, ő például pár óra leforgása alatt simán megivott 1 rekesz sört, aludt 2-3 órát, és mint akinek semmi baja, folytatta tovább.


Vesebetegségben halt meg amúgy, 60 valahány évesen.

2023. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én többször megittam életemben, de egész napra lebontva. Rá egy kis rövid. Szar részeg voltam tőle.
2023. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Elhízik
2023. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát én 8 litert szoktam naponta 4 db 2 literes Kőbányai formájában. Nekem arra volt elég hogy egész nap be legyek sörözve. Egyébként alkoholista vagyok. Csak aztán amióta jött a drágulás már nem engedhetem meg magamnak (a közmunkás fizetésemből) így átálltam a ház borra (ebből csak 3 L kell).

A lényeg hogy nem történik semmi különös. Veseköve tutira nem lesz az embernek :D

2023. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
77%
Részeg lesz, és idővel, az alkohol miatt meghal.
2023. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sokan félre értitek a kérdést. Nem úgy gondoltam, hogy mindennap megiszik ennyit hanem pl heti vagy kétheti alkalommal egyszer.
2023. jan. 18. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!