Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne egy extrán túlsúly...

Mi történne egy extrán túlsúlyos emberrel,ha kiraknák az erdőbe kaja nélkül?

Figyelt kérdés

Láttam több videót ilyen több száz kilós emberekről pl. Rácz Géza meg Nicocado avocado és arra vagyok kíváncsi,hogy meddig élnék túl kaja nélkül ha mondjuk tegyük fel vizet kap?

Gondolom mielőtt éhen hal valaki azért a sok zsírt felhasználja a szervezete nem? Mert ha igen akkor tovább élne élelem nélkül mint egy átlagos ember (kb. 30 nap),ugye?



#túlsúly #nicocado avocado
2023. jan. 29. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem élne tovább, szerintem. Jobban megviselné a szervezetét a hirtelen kaja megvonás. A szívük, ereik szerintem így sincsennek jó állapotban.
2023. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahaa ertem...

erdekes,en azt hittem azert tovabb elnenek.

2023. jan. 29. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a te logikád alapján milyen egyszerű is lenne, minden kövér ember kimenne az erdőbe, vizet vinne magával, és sportosan, lefogyva jönne ki.
2023. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Túlsúlyosan még nehezebb a környezeti hatásoknak ellenállni. Pl hideg van, tüzet kell gyújtani, de túl kövér ahhoz, hogy fát gyűjtsön. Fájnak az ízületei, izzad, elfárad hamar, nem tud úgy lehajolni, leguggolni... Magyarul megfagyna, megbetegedne, éhen halna, elesne és nem tudna felállni stb. Ha egy vadállat jönne vele szembe, esélye nincs hogy elfusson/elbújjon, felmásszon a fára vagy harcoljon az állattal.

Ha nem erdőről és túlélésről van szó, akkor nem tudom mi a helyzet, de amit az 1-es ír, valószínűleg a hirtelen megvonást nem bírná.

2023. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja valszeg ez lenne a vége,bár én inkább csak a kaja részére gondoltam tudod,hogy ha sokáig nem eszik akkor mi lesz vele,a hirtelen megvonásra nem gondoltam hogy ennyire komoly lenne.
2023. jan. 29. 13:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!