Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van az, hogy éjszaka...

Mitől van az, hogy éjszaka felkelek és azonnal étel után "kutatok"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elalszok 11 órakor, és rendre minden egyes nap felkelek kb. rá másfél órára, és szinte azonnal valami kaja után nézek.


1 este alatt többször is felkelek(szerencsére 1 perc alatt visszaalszom szinte), de csak az első felkelésnél van az, hogy valami kaját keresek, a többinél ki sem kelek az ágyból, csak felkelek és vissza is alszom.


Mi miatt van ez?


Eleget eszek, heti 5 edzés, napi 15.000 lépés, 2600 kalória (170cm 76kg). 2600 kalória az körülbelül szintentartásnyi kalóriát jelent nekem, szóval még csak az sem lehet, hogy valami durvább deficit miatt van ez..



2023. febr. 7. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
U.i.: Az utolsó étkezésem zab, kb. 650 kalória, alvás előtt másfél órával, szóval még csak az sem lehet a gond, hogy 6 órakor eszek utoljára és 11 órakor alszom el..
2023. febr. 7. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Mármint miért van az, hogy felébredsz és tök tudatosan eldöntöd, hogy fel is kelsz, kimész a konyhába és eszel, amikor nem is vagy éhes?


Hát valszeg amiatt van, hogy ezt akarod.


Mit mondjunk erre? Dönts úgy, hogy nem kelsz fel. Nehezen mozognak az izmaid, ha te nem akarod.

2023. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan kelek fel, de azt gondoltam, ez egyértelmű..
2023. febr. 7. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy lelki okai vannak? Én amikor üresnek érzem magam, mármint lelkileg, akkor csinálom ezt.
2023. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már rutinná vált nálad, vegyél erőt magadon és ne a kajára gondolj ilyenkor, hanem arra, hogy vissza alszol.
2023. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Mármint mi az hogy nem szándékosan kelsz fel?


Nem szándékosan felébredsz, az ok, na de nem szándékosan kimenni a konyhába, kinyitni a hűtőt és bezabálni? Azért ehhez kell szándék.

2023. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a magyarazata termeszetesen. Mindenre emlekszik a szervezet! Akar 1 nap utan. Ha kv-zol cigizel akkor azonal felismered ezt. Fejben kell máshogy tenned ezt. Es esetleg valami kiegeszitővel ami az emésztőrendszert is leállitja, persze ez is fejből indul, de az emesztőrendszer diktálja. Bél -agy tengely-t helyre

kell tenni. Mind a 2 verziora van módszer. A masodikra van is tapasztalatom. Ha érdekel rámirsz. Az elsőre:nem azt mondod magadba hogy nem vagyok éhes!!.. hanem azt hogy jól vagyok lakva! Röviden: a tudatalattit fogja követni a fejed es szervezet is.. Nekem ez bevált! Ugy hogy ha akarom fogyni is tudok több kilót is.

2023. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!