Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véletlenül romlott ivójoghurto...

Véletlenül romlott ivójoghurtot ittam, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég meg akartam inni egy epres ivójoghurtot, de fura mellékíze volt. Gondoltam, csak képzelődöm, mert nem volt nagyon erős mellékíze. Letoltam a felét, mikor úgy döntöttem, hogy nem erőltetem ezt magamba, mert kezdett körvonalazódni, hogy de, ez igenis mellékíz.

Kiöntöttem a wc-be, és ekkor olyan durván büdös, erjedt, rohadt szag terült szét, hogy majdnem hánytam a szagtól. A flakonból is ömlött a szag.


Na, én ennek ittam meg a felét. Mire számíthatok?


2023. febr. 19. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Gyomorrontásod lesz. Lehet, hogy hányni fogsz, fosni, kiszáradsz, belázasodsz, stb. Az is lehet, hogy kis hasfájással megúszod. Hmm.
2023. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Basszus, szép kilátások.
2023. febr. 19. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Romlott tejtermék esetén kiadós fosás az, ami várható. Nagyon kellemetlen lesz, és sűrűn kell rohangálnod majd a vécére, de az esetek többségében már másnapra elmúlik.
2023. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!