Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta alatt milyen...

Candida diéta alatt milyen ivójoghurtokat és sajtokat lehet enni?

Figyelt kérdés
A cukor vagy a tej táplálja jobban a gombát?

2016. dec. 8. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A cukor, de a tejben is van, tejcukornak (laktóz) hívják.

Én olyat választanék, ami cukormentes, natúr savanyított tejtermék.

2016. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Draki válasza:

Amennyiben szereted a kefirt, akkor a legjobb, ha a PRO-PRE oltókultúrából készítesz kefirt. Ez egy oltókultúra kefir házi készítéséhez, nagyon egyszerű elkészíteni. A végeredmény pedig azért különleges és hasznos a számodra, mert a kultúrakeverékben található egy olyan probiotikus törzs, melyről bizonyított, hogy segít a rossz candida fajok elleni harcban.


Igazán értelme, akkor van, ha szigorú candida diétát egészítesz ki ezzel a kefirrel. Úgy nagyobb valószínűséggel vezet sikerre.

2016. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejcukrot nem szereti a candida ezérr nem kell nézni a cukortartalmat. Ízesített termékeket nem lehet mert abban van hozzáadott cukor. Glükóz vagy fruktóz amit szeret a candida. Kefírt éa penészes cagy lágy sajtokat sem lehet mivelcgomba van bennük. Tejfölt sem és a kemény sajtokból is csak mértékkel. Amit lehet: natúr joghurt, túró, juhtúró, kávétejszín. A tejet azt nem tudom lehet e mivel én nem szeret amüy sem innám meg ☺
2017. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!