Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Has laposítás szimplán étkezés...

Has laposítás szimplán étkezéssel sikerülhet ?

Figyelt kérdés

Működhet, ha csak az étkezésre figyelek oda, de nem sportolok/ edzek rendszeresen ?

Bevitt kalória mennyiségre figyelve van , alacsony zsír (gramm) mennyiségre figyelve van, magasabb fehérje (gramm) figyelve van.


Ha működhet kb mennyi idő lehet a változás, ha átlagos testalkatú vagyok és csak szeretném, hogy laposabb legyen a hasam?


28/ F - jelenleg 75 kg / 175 cm.

82 kg-ról sikerült leadni ennyit.


Bocsi, ha hülye kérdés ..



2023. márc. 4. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem edzek, de a kalóriadeficitre figyelek, és bár lassan, de folyamatosan fogyok. De elég erős igényem van edzésre is, hogy feszesebb legyek. Illetve hiába csökkent a zsír a hasamon, de a hasizmom nem túl jelentős, így egy étkezés után is nagy a hasam, hiszen nincs egy "fal", ami a helyén tartaná a beleket. A páromnak izmos, kockás hasa van, és sokkal többet eszik, mint én, mégis lapos neki egész nap. 27L, 164 cm, 66 kg.
2023. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy helyi fogyás nincs, szóval mindenhonnan megy majd le zsír, nem csak a hasadról.
2023. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ. Igen, tudom hogy nincs helyi fogyás. Többnyire az első az arc majd karok és így tovább és az utolsó a has ahonnan fogyni kezd az ember.

Sajnos genetikailag nem vagyok az izmosabb fajta, éppen ezért is figyelek a magasabb fehérje bevitelére is , hogy megmaradt izmom is nehogy elfogyjon 😂


Ettől függetlenül otthoni edzést szoktam végezni heti 1-2 alkalommal, ami többnyire kardio szokott lenni. Illetve néha “hasi edzés” (nem felülés) és fekvőtámasz.. stb.


Valamiért kivagyok a fekvőtől is , gyenge vagyok hozza és faj 😅😅 de igyekszem

2023. márc. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!