Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételektől lehet hízni?

Milyen ételektől lehet hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Elegem van már abból,hogy bármit és bármennyit eszek egyszerűen nem tudok hízni.Jelenleg 52 kg vagyok 18 évesen!!!5 évvel ezelőtt voltam egy teljes körű kivizsgáláson mert akkor voltam 30 kg.Beszéltem dietetikussal ő sem vett észre semmi furcsát a táplálkozásomban,valamint a vizsgálatok is megalapították hogy nincsen semmi bajom.4 évet sportoltam(bokszoltam versenyszerűen),de fél éve abbahagytam.Ezalatt az időszak alatt sem erősödtem szinte semmit...Így néz ki egy átlagos napi étrendem:Reggelire mindig valamilyen pékárut eszem(általában fánkot vagy csigát).Tizóraira a suliba

eszek egy két szendvicset esetleg néha mellé veszek a büfében pékárut.3 óra körül szoktam ebédelni.Evedre mindig meleg ételt eszek(tészta,főzelék,hús stb...).Délután joghurtot vagy kefírt szoktam enni mellé kiflit.Vacsorára pedig eléggé változó hogy mit eszem.Van hogy melegszendvicset,van hogy pizzát vagy hamburgert.Emelett elég sok kólát és kávét iszom,ami tudom,hogy egészségtelen! Tudnátok esetleg valamilyen tanácsot adni táplálkozás terén.Milyen ételeket egyek?Miből mennyit?Milyen ételek,italok hízlalnak stb...


2023. márc. 5. 13:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*Ebédre
2023. márc. 5. 13:20
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Nézz utána a kalóriatöbblet (szufficit) fogalmának, és minden kérdésre választ kapsz.
2023. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Mindentől, ami jólesik, sok és finom, tehát szénhidrátok főleg és estére.


Na, hol vannak ilyenkor a kalóriadeficites megmondók?!


Nyilvánvaló, hogy vannak, akik büntetlenül bármit megehetnek és mégsem híznak, más meg vért izzad, hogy lefogyjon és bármitől képes visszahízni annak dupláját is. Szerintem ez az anyagcserén múlik.


Olyan igazságtalan az élet! :(


Kérdező!


Bárcsak adhatnék neked magamról 20 kilót!!


Én azt vettem észre, hogy az hizlal, amit az ember a legjobban szeret, mivel abból képes megenni a legtöbbet, de ha neked gyors az anyagcseréd (értsd, hogy mindent kikakilsz még aznap), akkor nem fogsz hízni, hiszen nem raktározol.

2023. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló!köszi szépen! A probléma az,hogy kétnaponta vagy háromnaponta megyek csak nagywcre...
2023. márc. 5. 13:43
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
4: akkor nem értem, hogy hogy a fnébe nem hízol ?! :(
2023. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, valami bélféreg megeszi előled a kaját és ezért nem hízol.


Orvos mit mond?

2023. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
2023. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

"akkor nem értem, hogy hogy a fnébe nem hízol"

Mert nem számolja a kalóriákat, fogalma nincs a kalóriákról, és nincs kalóriatöbbletben. A székletürítés amúgy sem fokmérője az anyagcserének, csak a Nők Lapján.

2023. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8-as miből gondolod te nagyokos,hogy nem vagyok tisztában a kalóriákkal?Gondolom te is olyan ember vagy,aki mindenhez is ért...
2023. márc. 5. 13:49
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
mennyi a napi kcalbeviteled kérdező?
2023. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!