Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendszeres edzés és diéta...

Rendszeres edzés és diéta mellett miért hízhattam 20 kilót 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon aggaszt már a dolog. Most 30 vagyok, 18 éves koromig vékony voltam (akkor többet is ettem érdekes módon)

Utána elkezdtem összeszedni magamat, de rendszeres edzéssel le tudtam fogyni egész jól, bár kis felesleg maradt.

26 éves koromig tartottam is ezt. Aztán ülőmunkám lett sok túlórával, de az edzést és a normális táplálkozást folytattam..

28 éves koromra elhíztam 105 kilóig (174 cm magas vagyok)

majd abból lett 110 majd most március végén 130. Egyre jobban fáradok, az edzést egyre kevésbé bírom, nem alszok jól, székletem sincs rendszeresen. A doki annyit mondott, hogy "mozogjon többet meg egyen több salátát"


Ez megvan rég óta. 5 éve csak teljes kiőrlésű kenyeret eszek, leszoktam a rántott dolgokról, sok salátát eszek, sokszor az a köret a húshoz.


Mi lehet a baj?


Szerintetek mi lehet? Nagyon aggaszt, utóbbi időben a szex sem megy.



2017. márc. 27. 08:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ infó: nem dohányzok, alkohol csak bor formájában kb 2 hetente.
2017. márc. 27. 08:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és megjött a rendszeres magas vérnyomás is, előtt sose volt ezzel bajom.
2017. márc. 27. 08:38
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Dieta?


Ne rohogtess.


Tul sokat eszel, ennyi az egesz. A teljes kiorlesu kenyerben is van kaloria boven...

2017. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Többet eszel mint hiszed, mèrd a kajàt!

2. Valamilyen hormonàlis betegsèged van, ami miatt hìzol. (Esetleg nem szedsz valamilyen gyógyszert?).


Jò ètrend, edzès mellett kizàrt a hìzàs, akkor is ha ülő munkàt vègzel.

2017. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Magadat áltathatod azzal, hogy rendszeresen edzel es dietazol, de mas nem fogja elhinni ugysem. Nem a fénytöl vagy a levegötöl hizol hanem a sok kajatol.

Miket iszol? Alkohol, udito, gyumolcsle, liternyi cukros kave? Iszonyat sok kaloria.

Kenyer, krumpli, rizs, tesztakat felejtsd el.

Alapvetoen minden ami edes az cukros tehat hizlal ha sokat fogyasztod. 2 poharban mar iszonyat sok cukor van.

2017. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a teljes kiőrlèsű kenyèr önmagàban nem fogyaszt. Ha ugyanùgy abbòl àll az ètrended, hìzol attòl is.
2017. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A doki úgyértette, főétkezés legyen saláta... nem a köret...
2017. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na azért szerencsétlent nem kell fűevésre fogni. Valószínűbb a hormonális vagy egyéb, nem az étrenddel összefüggő probléma.
2017. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De most ezt komolyan addig nem vetted észre, amíg ne lettél 130? 5 kg-ot már biztos megérez bárki.

A baj egyébként legtöbbször ott szokott lenni, hogy más a kövéreknek az elképzelése a "normál adagról" meg a "nem sokról". Ha pl kajálás után nem maradtál éhes a büdös életben nem fogsz lefogyni. Fogadjunk, hogy délben (legyen akár munkahelyi menza vagy étterem) pont annyit eszel, amennyi rajta van a tányéron.

2017. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell éhezni a fogyáshoz. Lowcarb high fat diétával 10 kilót ledobtam és mindig jókat zabáltam, bacon, sajtok, húsok, vajas zöldség stb
2017. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!