Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerelmi bánat miatt hízhattam...

Szerelmi bánat miatt hízhattam meg?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam,viszont csalódtam benne,és utána depressziós lettem,majd elkezdtem folyamatosan édességeket,és kajákat enni, egyfolytában falási rohamaim voltak. Már már odáig jutottam,hogy híztam jó sokat. Állandóan éhes vagyok,és stresszes.
2019. máj. 1. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A zabálás miatt híztál meg.
2019. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember attól hízik amit megeszik és sok/rossz minőségű étel. Lényegében amit csináltál, úgy hívják, hogy érzelmi evés. Ilyen az amikor ha ideges vagy eszel, ha szomorú vagy eszel, ha unatkozol eszel stb stb.
2019. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az édességek és a sok finom, de haszontalan étel miatt híztál meg. A sok finomított szénhidráttól éhes leszel, ezért még többet eszel, még stresszesebb leszel, mert instabil a vércukorszinted. Ez egy ördögi kör, amiből egészségesebb táplálkozással és több mozgással tudsz kijutni.
2019. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!