Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék gyorsan néhány...

Hogyan tudnék gyorsan néhány kilót hízni, anélkül hogy átszoknék a nagy evésekre?

Figyelt kérdés

Hirtelen lefogytam 4-5 kilót. Alig egy hét alatt. Magam sem értem!



Szeretném visszahízni, mert nagyon rosszul nézek ki sos.. mindezt úgy hogy nem eszem húst és gyorsétterembe nem járok (kb 15 éve nem jártam egyikben sem, és nem is szeretem a gyorskajákat).



Szerintetek ha veszek 2 doboz 750ml-es jégkrémet, 2 tábla csokit és megeszem 2 nap alatt, visszajön a 4-5 kiló?


2023. márc. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a kalóriatöbblet fogalmának.
2023. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat szerintem nem zabalni kell hanem megnezni mitol fogytal ennyit. lehet a nagy resze viz? esetleg menstrualsz eppen? volt valami furcsa a szekleteddel? hasfajas? ilyen nincs hogy semmitol csak ugy hirtelen 4-5 kg. menjel orvoshoz....es ne zabalj ilyeneket
2023. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Menstruálok igen, de azzal nem lehet összefüggésben.
2023. márc. 8. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan a havid akkor pont hogy többnek kellene lenned mert a teszed visszatartja a vizet.

Szerintem is menj el orvoshoz. Első körben a háziorvoshoz, ő biztos fog csinálni teljes vérképet. Utána megmondja hogyan tovább.

Ha elkezdesz jégkrémet zabálni akkor csak cukros leszel. Máshigy is lehet növelni a kalóriát. Nem csak a gyorskajától lehet kalóriatöbbleted. Egészségesen is lehet hízni. Egyél magokat, avokádót, salátát locsold meg olivaolajjal, sajtos kaják...a sima fehérkenyeret nem ajánlom inkább valami teljeskiorlesű mixet. A kalória a lényeg.

2023. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!