Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan már 1 hete nem eszek...

Lassan már 1 hete nem eszek normalisan, pl egy napi etkezesem: suliba szendvics, ebédre nem agyon vezsek semmi max kis nasit, vacsira meg vmi pirítós vagy szendvics. Többi lent ⬇️?

Figyelt kérdés

Szval en szerintem evészavarom van van h nem kívánom a kaját és van h nagyon imádok enni. De elmúlt hétben alig ettem csoki éltem mensim miatt,(tegnap jött meg) tegnap nagyon fájt az alhasam, es mar ez a második alkalom h ha teel eszem magamat vagy gyorsan eszek utána kb 1 órával elkezdek oklendezni vagy ha erzem://

Most is ettem sütit hanyingerem lett utána egyből, es ettem levest akkor is ereztem kicsit, de most is hanyingerem van, tegnap meg ma sem tettem rulsokat, tegnap egy felxrantotthust, es csirkét meg csokit, ma meg húslevest és sütit meg csokit,

Félek hogy valami gyomorfekelyem van v vmi://

Csak azért hiszem eut mert oklendeztem amikor bezabaltam, es ez mostanaba van velem:(( meg hanyinger, nem hiszem h a mensim miatt mert ma már nem fájt csak reggel, szval nem is bírt volna felsugarozni a fajdalom ha úgy van...

Szerintetek mi lehet ez?



2023. márc. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Bulémia sajnos. De legalább felismerted. Rajtad áll vagy bukik minden. Bár könnyen beszélek az evés és testképzavar kombómmal. De legalább próbáld meg.
2023. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem az, nem hanytatom magamat és nem is szedek hashatot semmi bajom nincsen, csak menstrualok valamint nem kívánom az ételt és hanyingerem van
2023. márc. 12. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Egészségügyi probléma lehet szerintem. Étkezési zavart nem tartom valószínűnek, mert még csak egy hete tart, meg nem írtad hogy nem lennél elégedett a kulsoddel vagy kövérnek gondolod magad.

"Van hogy nem kívánom a kaját és van hogy nagyon imádok enni"

Ezzel szerintem minden ember így van, és ez természetes.

2023. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat mar egy ideje tart az hogy pl 3honapig rendesen ezswk neha sokat utána meg 1 hetig alig legalábbis kis ideig, néha nagynak érzem a pocakom át és zavar h puffadok:// 50 kg 171 cm 17 éves vagyok
2023. márc. 12. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
De amikor hónapokig rendesen eszel, utána miért kezdesz el össze-vissza enni, keveset, sokat? Anyukád szokott főzni? Család többi tagja is össze-vissza eszik, nincs nálatok egy rendszer? Miket esztek otthon? Leültök enni közösen? Gondolom, hogy nem vagy még 16 éves, anyukád vagy apukád nem figyel erre, hogy rendesen eszel-e? Süti, csoki, szinte minden nap írod, hogy ettél, ez így nem egészséges.
2023. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 leszek idén
2023. márc. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!