Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti suliba hogyan oldjátok meg...

Ti suliba hogyan oldjátok meg a kajálást? Csirke-rizs kombó nem nyerő, mert hidegen nem nagyon szeretem. Isosocure tápszert hordok suliba, és azt iszom, de a szendvicsek mellé is jó lenne még valami "normálisabb" kaja. Tippek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 16:24
 1/7 dirtboy ***** válasza:
46%

/hidegen nem nagyon szeretem/


a testépítés nagy problémái istenem,

ha az gondot jelent hogy nem meleg a kaja hanem hideg akkor hagy a francba ezt a sportot mert ez már tényleg durva

2011. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

semmi baj sztem a hideg kajával tápanyagértéke nem változik csak néha nem jó úgy enni

én pl túrórudit vittem még szenyók mellé fehérjeforrásnak bár tom h nem egy fehérje szelet de sztem teljesen jó két 50 gramos és meg is van az extra fehérje!!

2011. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek meg szimplán nem telik csirke-rizsre. Nagy problémáid vannak...
2011. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én menzás vagyok,de ha tészta van hussal,vagy rizs hal vagy ilyesmi,akkor 5x is körbe járok és megkérdezek mindenkit hogy kell e neki. Van aki hozzá se szagol...

Délelőtt nincs mit tenni,otthoni kaját kell vinni,mivel anyámék nem igen akarják támogatni ezt a dolgot magamnak meg nem vehet még se rizst meg ilyenek ezért annyit tudok hogy teljes kiörlésü kenyeret viszek...

2011. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a szendcsivek mellé egyél normális kaját, hanem helyette is. Tízóraira menjen rántotta/tükörtojás/omlett/főtt tojás stb., vagy zabpehely.. a csirkerizst vagy edd hidegen, vagy kérj meg valami konyhást hogy melegítse meg.
2011. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam a kondis napokon van 4 csirkehúsos szendvics,ezt eszem meg délelőtt,délután,aqmikor hazaérek konditeremből,akkor megy a rizs.
2011. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pár szenyát nyugodtan letolhatsz, amúgy nem rossz ez a "tápszeres dolog" De ha megkívánsz mást is mellé,nyugodtan edd meg, akár egy csokit is.
2011. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!