Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olvastam h élesztőt ettek a...

Olvastam h élesztőt ettek a szebb bőrért. Ez mennyire lehet hatásos?

Figyelt kérdés

Van egy csoport fb-on sok ember ír véleményt kajákról stb és akkor írta az egyik nő h neki a vacsi élesztő volt aznap.

Néztem a hozzászólásokat irtak ott többen h ők is ették régen az ize rossz de hozzá lehet szokni és szép volt a bőrük tőle..

Próbálta már valaki?



2023. márc. 16. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Igen, bár a sörélesztő tabletta jobb, adagolni és “enni” is könnyebb.
2023. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Keresd vissza, itt volt valaki aki ek a felesége úgy felpuffadt az élesztőtől hogy kórházba került.
2023. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Ez abbol a felreertesbol fakad, hogy a soreleszto kivonat tartalmaz B vitaminokat meg hajra, borre jo anyagokat. De az nem soreleszto, es amit elozo hozzaszolo irt, az komolyan veendo. Sokan az elesztos eteleket sem birjak, nemhogy megenni. Es meg egyszer, sor eleszto.
2023. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!