Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha híznék még pár kilót, jobb...

Ha híznék még pár kilót, jobb alakom lenne?

Figyelt kérdés
173 centi és 51-52 kg között vagyok. Anorexiából gyógyult vagyok, voltam még ennél is kevesebb. Viszont pár napja nem tetszik így az alakom, mert még mindig nagyon vékony vagyok. Azt vettem észre magamon, hogy először combra, és fenékre hízok/fogyok először, amit kifejezetten előnyösnek találok. Viszont a karom még mindig nagyon vékony, és még mindig nagyon kicsi a mellem. Ha híznék még 5-6 kilót, már jobban fogok kinézni?( Akkor is ha ez a hízás zsírban jön fel)
2023. márc. 25. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Muti képet
2023. márc. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne néznél ki jobban, konkrétan iszonyatosan girhes vagy! Még akkor is sovány leszel.
2023. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagy gyógyult, de úgysem fogod fel - és nincs három napja, hogy az volt a bajod, hogy már 51 kiló vagy és súly akarnál tartani.


Ha gyógyult lennél, leszakadnál a fogyis rovatból, meg ebből a rovatból, és élnéd az életedet, mint minden gyógyult ED-s.

2023. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#3, azóta már másképp gondolom mert látom hogy alig van valami mellem, és nagyon zavar. A fenekem és a combom viszont már alakul

2023. márc. 25. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mit próbálsz bemesélni MAGADNAK, nem vagy gyógyult.


Egyértelmű, miért nem - mondom ezt 10 évnyi ED-ből gyógyultan, szóval nem a levegőbe beszélek.


Majd egyszer TALÁN te is egészséges leszel - egyelőre messze nem vagy az mentálisan (sem).

2023. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!