Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik 'állagú' fehérje jobb?...

Melyik 'állagú' fehérje jobb? (Már ha valamelyik jobb)

Figyelt kérdés

Gymbeamről amit veszek az mindig kicsit darabosabb, meg ilyen nagyobb fehérjerögök is vannak benne, kicsit mintha összeállna a fehérje. Viszont a Nutriversum fehérje ami csak nagyon finom por, és még száll is a por miközben beleteszem a shakerbe.

Elvileg összetevőkben nem sok különbséget látok mikor nézem a tápanyag táblázatot, de az állagának különbség elég furcsa.

Sima tejsavó mindkettő.



#fehérje #por #GymBeam #fehérjerög
2023. márc. 13. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem gymbeames fehérjét, és ugyanazen tapasztalatok miatt soha többé, bármilyen akciós is. Egyszerűen rosszabb minőségű.
2023. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nálam is ez volt anno amikor vettem fehérjét. Más az állag, minőség, árazás.


De jó ideje nem veszek már, 2023 van

2023. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje Nutriversumot használok, nekem minden szempontból kiváló fehérje. Ár-érték, minőség, íz, csomagolás stb.
2023. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Gymbeam rízsfehérjét iszok, nekem az sose csomósodik be.
2023. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KissFranci ***** válasza:
Nekem a BodySelect fehérjeporai nagyon beváltak, nem csalódtam bennük. Nem csomósodik, nekem mindig kiváló volt az állaga, nagyon jó minőségű, és jól is oldódik.
2023. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!