Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjedús reggelik?

Fehérjedús reggelik?

Figyelt kérdés
milyen fehèrjedús reggeliket tudnàtok ajànlani?sajnos a tojás,fehérjés zabkása nem jàtszik,mert mind a 2-től puffadok.ezeken kívül pedig nem sok öteletem van,amiben van legalàbb 20-25g fehérje.
2023. ápr. 17. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

A zabkásától alapvetően nem illene puffadni. Ezt kb 3 esetben tartom lehetségesnek. Az egyik, ha laktóz intoleráns vagy, és a fehérjepor laktózos. Másik eset, ha glutén érzékeny vagy, és a zab nem gluténmentes. A harmadik ha alapvetően kevés rostot fogyasztasz, és a zab rosttartalma hirtelen túl sok a szervezetednek. Ez egy kis hozzászoktatás után kiküszöbölhető.

Egyébként a legegyszerűbb fehérjedús étel: hús + zöldség.

2023. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
valószínű a kevés rostbevitel miatt hirtelen sok. reggelire meg nem szeretnék azért natúr csirkemellet enni .
2023. ápr. 17. 11:14
 4/22 anonim ***** válasza:

2-es, ez nem igaz, a zabot, még ha gm is nagyon kevés ember szervezete emészti megfelelően.


Nagyon fancy reggeli, de igen, puffadást okoz.

2023. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amúgy miert olyan létfontosságú reggel a féherje?
2023. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
#4 kb 3 éve rendszeresen reggelim a zabkása, és borzalmasan kényes, hisztis emésztésem van, mégse volt vele soha semmi bajom. Pedig én aztán tényleg sok mindentől puffadok, szerintem lufi kellett volna, hogy legyen a jelem oviban. Elég erősnek tartanám, ha pont én IBS-sel, mindenféle intoleranciával, és nem sokkal masszív bélgyulladás után akkora kivétel lennék, hogy meg tudom emészteni. Nyilván nem kötelező enni, nem is mindenki szereti, de ne démonizáljuk feleslegesen.
2023. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
csirkemell.
2023. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
kibpróbáltam a rizskását,és nekem ez bevàlt eddig,ettől nem puffadok. dràgàbb mint a zabpehely, meg a szénhidràt is több benne,de aki hasonló problèmàkkal küzd,annak megérhet egy próbát.
2023. ápr. 20. 09:13
 9/22 anonim ***** válasza:
De mi bajod a hússal? 30dkg csirkemell az 75gramm fehérje kb.
2023. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
talàn mert nem szeretnék csirkemellett enni reggelire??
2023. ápr. 20. 14:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!