Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdődött ilyen evés zavar szerű dolog. Igazából sehova nem tudnám magamat “besorolni” hisz van,hogy napokig nem eszem. Utánna 500-600 kalóriát beviszek előfordul, hogy hánytatom magamag. Napi szinten 3 hashajtót simán beveszek. A pszichiáterem pedig annyira nem foglalkozik ezzel. Bemegyek felírja a nyugtatókat és ennyi a beszélgetés.

Néha nagyon zavar ez a helyzet máskor pedig egyentalán nem hisz fogyok és akkor megérte éhezni vagy bármilyen más purgáló magatartást csinálni.

54 kilóval kezdtem most vagyok 48 mindig úgy vagyok vele,hogy jó mostmár tényleg csak -2 kg mehet le és valahogy sosem sikerül tartani. Mindig lejjebb akarok menni. Esetleg valami tanács erre a folyamatos ambivalenciára?

18L



#fogyás #zavar #étkezés #ambivalencia #Túlzásba vitt mozgás
2023. ápr. 26. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik szakemberhez kell menni, aki komolyan vesz. Vagy mi a terv? Meddig akarsz várni?
2023. ápr. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Már most is nagyon sovány vagy. Te is tudod, hogy nem normális, amit csinálsz magaddal. Kérj valódi segítséget!
2023. ápr. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül jelezd szüleid felé , hogy segítségre van szükséged és keressetek másik szakembert! Rövid időn belül ezzel kórházba is kerülhetsz, tönkre mennek a szerveid.
2023. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baj. Meghalhatsz, hogyha nem kapsz normális segítséget
2023. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit többet eszem bár most 47.3kg vagyok
2023. okt. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!