Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is rettenetesen büdöset...

Más is rettenetesen büdöset szellent a marhahústól?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Te érzed a sajátod? Szerintem akkor már orvos kéne. Kinek van ideje arra figyelni, hogy milyen szagút fingik? Most nem azért, de engem tényleg érdekel.
2023. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érzem, nincs gond a szaglásommal.
2023. máj. 2. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát nekem sincs, de nem szoktam érezni a sajátomat. Ezek szerint annyira nincs erős szaga.
2023. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én érzem mindig. A hagymaszagot is, a mogyorót is, ha épp azt ettem. Tojàst is. Kelkáposztát is, mindent.
2023. máj. 2. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem nincs baj a szaglásoddal, hanem kifejezetten jó a szaglásod.
2023. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha sokat eszel belőle persze!


Nyers zöldségekkel kell enni, a mai kor emberének már ki van gyengülve a bele, a sok előkészített élelmiszertől már emészteni se tud szinte semmit kivéve a "glükóz-fruktóz" szörpöket, meg az egyéb ipari mocskot...

2023. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem.

Akkor szokott szagos enni, ha valami rosszat eszek vagy megterheli a gyomrom valami, vagy ha beteg vagyok és hányós-hasmenéses vírus van.

2023. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
heehe fing
2023. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van jó illatú fing is, vagy mi?
2023. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze, mikor mogyorósat fingok, akkor a finom mogyoróillatot érezni, ha valaki beleszippantana, nem is gondolná fingnak, azt hinné van a közelben egy kibontott zacskó mogyoró.
2023. máj. 2. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!