Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyukámnak és magamnak szeretn...

Anyukámnak és magamnak szeretnék kollagént! De anya kapszulába/tablettába szeretné én ivóléként honnan rendeljem melyik jó?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért szeretnétek kollagént?
2023. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csonterősítés, izomerősítés
2023. máj. 8. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos a kiegészítő formájában külön szedett bolti kollagéntermékeknek semmilyen szakmailag bizonyított hatása nincs a csontokra, pláne nem az izomerőre, viszont hatástalanságáról egyre több kutatási anyag referál:

[link]

[link]

Van valami kórképetek, amik miatt károsodva vannak a csontjaitok, az izomszöveteitek, vagy bármilyen mozgásszervetek? Ha nem, akkor a rendszeres testmozgáson, a rendszeres erősítésen kívül semmilyen tápkiegészítő nem képes igazoltan segíteni reumatológiai értelemben.

2023. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Gondolom, nem pont ezt a választ vártad szívrepesve. ⊙0⊙
2023. máj. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KissFranci ***** válasza:
Szia! Én a Body Select kollagénjeit tudom ajánlani, próbáltam már a halkollagén kapszuláját, ami abszolút bejött, és az italporát is, ami van több ízesítésben. Van egy 50+ Kollagén kapszulája is, amibe még C, D és K vitamin is van, az is nagyon szuper. Nekem tetszettek, az áruk is jó.
2023. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!