Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési problémát hogyan...

Emésztési problémát hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Pár éve nagyjából 3 naponta tudok elmenni WC-re, de alapvetően nem zavart, mert nem fájt semmim, nem volt következménye. Alapvetően laktóz és laktáz érzékeny vagyok, ezeket kerülöm. Mindig igyekeztem egészségesen étkezni, de mióta 2,5 hónapja az arcomon viszonylag sok pattanás megjelent, elkezdtem utána menni a dolognak. Dokinál voltam, vérvétel, vizsgálat is pipa, így maradt a fura emésztésem. 2 hónapja elkezdtem reggel gyömbér shotot inni, reggelizni, mert az pár éve mindig csak egy kávé volt és csomagolok magamnak előre ételt és kávét lecseréltem fincsi matchára ! Vitaminok, amiket szedek:A/B/C/D/E/omega3/magnézium. Mióta az előbb elmondottakat betartom, sokat javult a helyzet, de ha home officeban vagyok valahogy nem jön össze a rendszeres emésztés. A mozgás állhat a háttérben, sportolnom kéne? Lassú az anyagcserém? (22 éves lány vagyok, 168cm és 52 kg, karcsú testalkattal.)

2023. máj. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvár. Gyógynövényekből van.
2023. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Resetelés.

Ez a legjobb módja.

Én szoktam csinálni evente 2 szer.

110 kiló vagyok ami nagyrészt izom.Naponta 4-5ezer calóriát fogyasztok el!Ezt azért irtam csak ki, hogy eloszlassam azt a tévhitet hogyha nem eszel pár napig ,akkor véged és meg fogsz halni.:)Ha en túlélem akkor te sem fogsz belehalni!

A szervezeted teszi a dolgát méregtelenít és helyreállít!!

A csodagyógyszer megoldás a bőjt.

Dr Helmuth Lutzner könyvét ajánlom neked.Azért érdemes megvenni illetve elolvasni mert részletesen leírja hogy


miert kell csinálni

mi az értelme

hogyan kell

hanyszor kell

kiknek hogyan kell

milyen hatása van,mire jó


Felhívom a figyelmed hogy Ezt alaposan körültekintően kell elvégezni,es nem az okoskodókra halgatni akik 1 mondatban elintézik az egeszet,ezért is lényeges hogy elolvasd a könyvet.

2023. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Bocsánat nem emlékeztem jól.

A professzor neve:

Hellmut Lützner

2023. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen több rostot, és sokkal több folyadékot kellene fogyasztanod.
2023. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 liter vizet iszok egy nap+1,5dl matcha+2 dl víz aszkorbonsavval elkeverve. Ennél többet nem tudok, szóval szerintem nem ez lesz a gond. Sok zöldséget, babot, tojást, teljes kiőrlésű kenyeret stb eszek.
2023. máj. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!