Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatok?

Hogyan hízhatok?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok és jelenleg 46 kiló vagyok 18/L.nagyon sokat fogytam az elmult 1 évben.55 kiló voltam.teljesen meg voltam magammal elégedve.viszont most sovány vagyok,ami egyál talán nem tetszik.egyébként suliba járok rengeteget gyaloglok (buszmeg-suli-haza) ugy 3 kilóméter össz vissz.és nagyon sokat is stresszeltem,nagyon rossz volt ez az évem.ami miatt étvágyam sem volt.ezért fogytam.na viszont szeretnék hízni.mert nem vagyok elégedett magammal.legalább egy 5 kilót.annak is örülnék.hogyan tudnák hízni ha + suliba is járok.napi 1 szenyót meg este mikor haza érek éppen ami a kaja 1-2 tányérral pl spagetti stb.tudnátok ajánlani valamit? Pl suliba is tudok magammal vinni bármien othoni kaját.de hogy hizzak?
2023. máj. 17. 23:24
 1/1 anonim válasza:

Első sorban arra kell törekedned, hogy lényegesen több kalória beviteled legyen, mint amit elégetsz egy nap.

Egyél minél többet. Ha minőségileg akarsz nőni, javaslom az edzést, leginkább súlyzósat, magas fehérje, és minőségi, összetett szénhidrát bevitellel, valtozatosan, amennyire megteheted.

Ha nem feltétlenül a minőségi tömeg növekedés a célod, akkor egyél amennyit bírsz, főleg magas kalória tartalmú ételeket és mozogj minél kevesebbet, ha kanállal eszed a cukrot garantáltan hízni fogsz, de az egészségeddel játszol.

Ha az egészséged is kulcskérdés (javaslom legyen az) akkor az első opció, sok fehérje, minőségi szenhidrát, zsír változatos ételek formájában, heti 2-3 súlyzós edzéssel.

Ha megengedheted magadnak érdemes lehet kipróbálni egy tömegnövelő táp.kiegészítőt is.

2023. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!