Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éghet a savtól a nyelőcsövem,...

Éghet a savtól a nyelőcsövem, ha a gyomromnál nincs semmi tünet? Mitől jön fel valami maró cucc?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Van akinek a paradicsom okoz gondot, van akinek a csípős vagy túl fűszeres ételek, de a bor is okoz ilyet. Te tudod miket eszel.
2023. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor háttal ne feküdjél, csak oldalt.

És gyomorégésre szódabikarbónás víz.

Meleg, de hidegen is jó.


(a legjobb)

2023. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakorta előfordul, reflux is lehet.
2023. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is sokáig ez volt a problémám, de én megfigyeltem, hogy számomra a cukros üdítők váltották ki az elviselhetetlen érzést. Azóta csak cukormenteseket iszom és nincs ez a gondom. Nagyon ritkán kisebb mennyiséget persze elfogyasztok, teljesen nem lehet ezeket kivonni. Viszont az édesebb, szintén cukros ételek nem hozzák ki ezt.
2023. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Csak hogy az nem cukor, hanem édesítőszer, aszpartám, méreg.
2023. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél savanyú uborkát, vagy céklát, ha szereted.

Én nem rajongok érte, de terhesen brutális savam van és azonnal elmúlik a savanyúságoktól a szenvedésem.


Tojástól pl. nagyon szenvednék, ha nem ennék mellé csemege uborkát.

Péksütik, tej, tészták, paradicsom, paprika sem tesznek jót magukban.


Keresem én is a megfelelő étrendet, 6 hónap alatt egyelőre eddig jutottam.


+ Betain HCL - pepszin kapszula, amit húsos ételek evése közben kell ennem, máskülönben egész nap szenvednék.

2023. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!