Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánok mostanában túl...

Miért kívánok mostanában túl sok édeset?

Figyelt kérdés
Nincs mensttruációm, nem rég múlt el. Mondjuk előtte is kívántam csokit (amit amúgy eddig 1 mensturációm alatt se éreztem hogy kéne édesség) de azóta folyamatosan jelen van ez a édesért sóvárgás...Pedig amúgy nem ennék édeset de most is nagyon kívántam a sütit (dzsemmel) amit nagyim csinált, meg hajnalban pedig akkor leakartam feküdni de annyira a fejemben volt és már éreztem az ízést hogy végül ettem...Múltkor milka csoki után sóvárogtam és amíg nem tudtam venni, valami szörnyű érzés volt, szinte mindig az ízét éreztem a számban. Meg úgy 1-2 napja fejembe vettem, hogy rég ettem nutellát és vennehetnék de azt amúgy is ritkán veszek mivel drága, de most arra is megéheztem...Normális ez? Korábban sose volt ilyen, mostanában jött elő néha durván, máskor enyhébben és főleg akkor rossz amikor itthon nincs semmi édes és max másnap tudok hozzá jutni ha megyek boltba...26N vagyok.

2022. aug. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár normális is, de Inzulinrezisztencia is okozhat ilyet.
2022. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert túl sok édesség van a kezed ügyében.
2022. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.Pont hogy nincs...amikor kívánom akkor általában semmi édes nincs a közelemben.
2022. aug. 3. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg úgy sincs probléma.
2022. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!