Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tippek hogy ne kívánjam...

Tippek hogy ne kívánjam annyira az édességet?

Figyelt kérdés
Szeretnék leszokni de ez nem könnyű minden nap eszek nem is keveset. Mostanában szoktam rá erre és szeretnék visszaszokni az egészséges életmódhoz de ez nehéz.... valaki aki hasonló helyzetben volt? Hogyan csinálta?

2023. jún. 18. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Akaraterő és cipzár a szádra.
2023. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igyekszem egészségesen élni, tisztán étkezni, sportolni... de minden étkezés után 1 kocka étcsokira szükségem van, egyszerűen KELL.

A gyümölcs még tud valamennyire segíteni.

2023. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcs. Én a kóláról próbálok leszokni. Szerencsére van málna a kertben. Esténként körbemegyek, leszedek pár szemet, és azt tapasztalom, hogy elég.
2023. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező en is édesszaju vagyok sok kg van rajtam is, ha akarod cstalakozz hozzam, fogyokurazni kezdtem 107kg indulok
2023. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eszek, minden nap kívánom. De ha sikerül pár napig 4-5 utána már nagyon nem szoktam.


Viszont ha van otthon úgy nehezebb, ha van otthon általában megeszem unalmamban is

2023. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem ajanlom, hogy annyit egyel, hogy rosszul legyel tole, pedig az hatasos.

En ugy vagyok, hogy imadtam a tejes edessegeket, mint pl Tiramisu, profiterol, eclaire stb. Miutan kiderult, tenyleg a laktozzal van a bajom, elvagolagosan felhagytam. A mentes valtozatok undoritanak, kihagyom a desszertet. Egy ido utan kozombos lettem. Tehat mindig nemet mondtam ra, es fokozatosan elvesztettem az erdeklodesem. En tobb foetelt eszem, etteremben sos eloetelt, helyet sem hagyok neki.

2023. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszel. Aztán akkor hiába nyitogatod a konyhaszekrényt.
2023. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyrészt tényleg ne vásárolj otthonra és akkor nincs lehetőséged enni.

Másrészt én megnézetném vérvételen, hogy nincs e valamilyen vitamin hiányod,

Például Magnézium hiánynál lehet, hogy csokit kíván, stb stb de ez csak egy ötlet, hogy nincs e ilyesmi a dolog hátterében.

2023. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!