Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék hízni? Van ilyen...

Mitől tudnék hízni? Van ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeségnek hangzik, de lány vagyok, ihatnék én is fehérjeport?:D vagy ez hogy működik? étvágyam lesz tőle vagy hízni fogok? segítsetek, nagyon fontos!

köszi:)


2010. okt. 12. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok 46kg és nagyon nehéz megtartanom, elég válogatós vagyok, sokmindent nem szeretek, de én is szeretnék hízni. Tudom ennek az ára, hogy mindent meg kéne ennem, de nem megy. Egy alkalommal nem is tudok sokat enni, a nyáron voltam éhesen is47kg, aminek örültem, sokszor ettem egy nap, vagy 5-ször. Mostmár erre nincs időm, vagy nemtudom miért, de nem eszek annyit.
2010. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hízni inkább szénhidráttól fogsz. meg az is lehet nem ártana sportolnod, attól megnőne az étvágyad is ,izmot is szednél fel magadra.
2010. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és egy időben szedtem béres cseppet, na attól minden percben éhes voltam, és mindig ehettem volna, attól talán lehet hízni. Első voltam.
2010. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
első válaszoló, tevagy a rokon-lelkem...ugyan ez:/ de még a számok is..:) sajnos nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, és suli közben nem is tudok eleget enni...
2010. okt. 12. 18:08
 5/10 A kérdező kommentje:
még válaszokat léci, érdekel a fehérjeporos téma..
2010. okt. 12. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha hízni akarsz, akkor szerintem az evés az egyetlen szóba jövő megoldás. Ha úgy érzed, hogy sokat eszel, mégis sovány maradsz, akkor lehet hogy túlműködik a pajzsmirigyed. vizsgáltasd meg magad a háziorvossal, ha erre lenne gyanúd.

Fehérjeporokat meg ne igyál mert nagyon károsak és nagyon drágák is.

2010. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
milyen káros hatásai vannak?:O
2010. okt. 12. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottan étvágynövelő vitaminok. Pl. a B12, nem tudom, létezik-e még. Valószínű, hogy orvos írja fel, valamikor vényköteles volt. Na, az csinál étvágyat, éhségérzetet, tehát nem kell erőszakot venned magadon, hogy egyél, mert vágyni fogsz az ételre. Akkor viszont tartalmas kaják kellenek.
2010. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos vékony vagyok, nem tudok hízni ezért kéne a fehérjepótlás a szervezetemnek, azt sem bánom ha zsír formájában de szeretnék úgy 5 kg.ot felszedni.:/
2010. okt. 12. 18:19
 10/10 anonim válasza:

Amelyik azt mondta hogy a fehérjepor káros annak a helyébe inkább csöndbe maradnék és nem írnák hülyeségeket amihez nem értek.

Ha hízni szeretnél akkor sportolj vmit és egyél jóval többet mint amennyit szoktál.

A fehérjének csak akkor van értelme ha sportolsz mellette.

2012. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!