Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem múlik el a refluxom?...

Miért nem múlik el a refluxom?? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap arra keltem, hogy ég a gyomrom, fáj a torkom és gombócot érzek benne, illetve köhögök. Arra gyanakszom hogy refluxom lehet, és a sav marja a nyelőcsövemet.


Már szopogattam Rennie tablettát, vettem be Emozult de egyszerűen nem múlik el. Mit tegyek, mi segítene???



2023. jún. 24. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy pohár tejet!
2023. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Illetve lemaradt még az, hogy korábban volt már ilyenem, de nem ennyire durva. Hányingerem is van
2023. jún. 24. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben segít a Reni , az csak a gyomor savat csökkenti de nem az okozza a refluxot. Kezdj el rágni valami erős mentolosat és próbálj relaxálni. Ülj fel ne feküdj és ne igyál sok vizet, kicsi mennyiséget sokszor. Ha ez se segít próbáld meg masszírozni/ simogatni a hasad , húzd fel a lábaidat, hogy ne feszüljön a hasad.
2023. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Egy nyers krumpli levèt èhgyomorra.
2023. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam és sajnos semmi sem segített….
2023. jún. 24. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Napok óta ég a gyomrod folyamatosan úgy hogy el nem múlik és itt szeretnél gyógymódot? Ez nem normális! Menj orvoshoz!


Stresszelsz? Nekem a stressz tud fura bizarr tüneteket okozni, még esetleg ez lehet gond.


De akkor is javaslom menj orvoshoz, lehet valami nagyon de nagyon nincs rendben...És igen, egy kezeletlen probléma elmúlhat, aztán szépen még erősebben jön vissza...

2023. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem napok óta ég a gyomrom, hanem 1 napja, illetve annyit írtam még hogy már előfordult máskor is.


Ha nem javul, vagy rosszabb lesz az állapotom, fel fogok keresni egy orvost persze. Csak tanácsokat szerettem volna kérni, hogy hogyan tegyem egy kicsit is elviselhetőbbé ezt. :)

2023. jún. 25. 04:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta hőemelkedésem is lett
2023. jún. 25. 07:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ettél romlott ételt? Ha még mindig hányingered van akkor vegyél be B12-t legalább egy adagot+ bilagit.
2023. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ettem romlott ételt, így visszagondolva
2023. jún. 25. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!