Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egészségesen...

Hogyan tudnék egészségesen hízni? Milyen étrend lenne jó? Az edzés segítene? Esetleg pilates?

Figyelt kérdés

(18L/170cm/45kg)

Kondi csak messze van, szóval inkább itthon elvégezhetőkre gondoltam.

Mindig is vékony voltam, labor meg uh nem mutatott bajt, részben genetika, de már elegem van hogy ilyen gyenge vagyok és a szél is elfújna de ugyanúgy maradok vagy max fogyok😅 (az érettségi miatt stresszeltem most) .. Szeretnék tenni valamit hogy változzon ^^



2023. júl. 17. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a kalóriatöbblet (caloric surplus) fogalmával.
2023. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyél többet, de tápláló ételeket. Tehát ne csipszet, sütit, csokit hanem magokst, avokádót, teljes kiorlesu pekarut, husokst, halat. Szoval egyel egeszsegesen de tobbet mint amit amugy ennel. Vagy iktass be plusz egy etkezest. Ha eddig 4szer ettél, legyen 5
2023. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és edzés. Kezdetnek a súlyod 10%-a elég egy kezedbe, én 40 kilósan 3 kilós kézi súlyzóval kezdtem edzeni karra, vállra, mellre, plusz törzs izmokra jógát csináltam, ahol ki kell tartani a gyakorlatokat. Sőt mivel baleset miatt fogytam le nagyon, a kezdet kezdetén konkrétan ásványvizes palackokat használtam súlyzó helyett. A lábam okés volt, azzal nem foglalkoztam külön de arra is sok otthoni edzés van, amihez egy jógamatrac bőven elég. Kondizni ráérsz, ha már kevés az otthoni edzés. A kajához meg annyit, hogy nem kell hülyeséget zabálni, elég egy normál adag kaja ahányszor igényled egy nap, amiben legyen mindig hús/hal, köret és zöldség.
2023. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

-Nutridrink (gyógyszertárban veszem át, amit megrendeltem előtte a neten.)

-Fehérjepor

-Napi 3 tojás reggelire kenyérrel.

-2 banán naponta.

-3 liter víz.

-3 zsíros kenyér.


És ehhez jönnek még az étkezések.


Én ezt fogom tenni. Nagyon sovány vagyok.

2023. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!