Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok így a hagymától?

Miért vagyok így a hagymától?

Figyelt kérdés
Ha hagymát eszek, pl egy kisfej hagymát szalonnával vagy vajas kenyérrel akkor pukizok óránként vagy 10et. 1/24 órán át úgy megy. Tegnap este óta vagy reggelig vagy 100at pukiztam. És ha hagymát eszek és izzadok hagyma szagú izzadságom van. Vizeletet is hagyma szagú.
2023. aug. 7. 06:13
 1/4 anonim válasza:
36%

Velem is előfordul.

Valaki nem bírja a hagymát.

Te nem bírod.

A kezed is büdős lesz és a bőrödből is áradni fog a hagyma szag.

Én nem enném nyersen.

Hiába én is szeretem,de inkább nem akarok büdős lenni.

Fokhagymával ugyan ez a helyzet. Ha eszed utána még 2 napig jön a bőrödből a szag. Vááaá

2023. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Lehet allergiás reakció is
2023. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan afokhagyba különösen egészséges, pl. pirítóssal, de nem végtelen mennyiséggel. Egy kis puki meg nem a világvége. Remetekaja, nem akkor eszik az ember hagymát, ha megy valahova.
2023. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De én ezt a kérdést kicsit átfogalmazva az egészség rovatba írnám, akkor még egyéb választ is kapnék.
2023. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!