Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért megy a hasam minden...

Miért megy a hasam minden ebéd után?

Figyelt kérdés
Mostanában miután megebédelek, egy fél óra múlva elkeud görcsölni a hasam, es el is kell mennem wcre. Nem teljesen híg, félig szilárd. Mitől lehet ez?

2023. aug. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit fogyasztasz általában,milyen gyakran eszel,eszel előtte,vagy az az első étkezés a nap folyamán?
2023. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi haromszori nagyetkezes meg van, az ebéd és vacsora között néha van egy kis nasi. Dél korul ebedelek es 10kor reggelizem
2023. aug. 10. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

epeproblema...vagy valamire allergias vagy.


Esetleg IBS.

Nekem ilyen gondom akkor volt, amikor stresszes voltam, kulfoldon laktam (azaz nagyon mas eteleket ettem mint az otthon megszokott vagy legalabbis mashol nott az alapanyag) miutan hazakoltoztem folytatodott ez a hasmenes es emesztetlenseg, de kolonoszkopia nem mutatott semmit. Vegul dokozatosan elmult. Gilbert szindromat talaltak. Bar nem hiszem ez okozhatta a fel evig tarzo tuneteket...mert azok azota nem jottek elo.

2023. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van gilbert szindrómám
2023. aug. 10. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
hmm akkpr lehet a Gilbert szindroma csak hathat ennyire az emesztesre...ha tudsz angolul keresgelj, hatha talalsz valami hasznalhatot. Alkoholt mindenesekre messze kerüld el.
2023. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!