Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek azért, hogy ne...

Mit tehetek azért, hogy ne felejtsek el enni?

Figyelt kérdés
Egy olyan megoldást keresek a táplákozásomra, ami azt segítené hogy egyek egy nap többször. Fogyásból indult, hogy egyszerűen csak kevesebbet kezdtem enni. Majd utánna mikor elértem azt a súlyt amit szerettem volna egy idő után a körülöttem lévők barátom, számomra fontos emberek felfigyeltek hogy én nagyon keveset eszek, de én ezt nem érzékelem. Ha meg eszek reggel akkor volt már nem is egyszer hogy elfelejtettem hogy ettem. Nem vagyok nagyon vékony, nem is hánytatom magam. A napokba volt hogy haza fele a buszon zsibbadt a kezem és elhomályosodott minden. Voltak ott és segítettek. Ha esetleg valaki volt már hozzám hasonlóan és tudna valami biztatót mondani nagyon örülnék.

2023. aug. 15. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telódon állíts be emlékeztetőt.
2023. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
4 óránként egy mlékeztető a telefonodra. akár minden nap szóljon 10kor, 2kor, 6 kor stb
2023. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Fülelj, hogy mikor korog a gyomrod.
2023. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Általában nem érzem hogy éhes vagyok, mármint nem korog a gyomrom, max ha egész nap csak vizet iszok.
2023. aug. 15. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez már komoly étkezési zavar, annak minden kritériumával - a SÚLY nem kritérium.


Keress pszichológust és dietetikust.


Amúgy azért nem korog a gyomrod, mert a testednek már arra sincsen energiája, hogy az éhségjelző hormonokat termelje. Felesleges, mert

- nem akar erre pazarolni, mikor az életben maradásért küzd

- úgysem eszel, akkor minek szórakozzon ilyesmivel

2023. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Megoldás: négyóránkként eszel, akkor is, ha nem kívánod, máskülönben a végén még elájulsz - és ez a jobbik eset, mert meg is halhatsz - nem kell kórosan soványnak lenni ahhoz, hogy a szíved ne bírja a tápanyaghiányt.
2023. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!