Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok, ha fogyókúrázok?

Miért hízok, ha fogyókúrázok?

Figyelt kérdés

Nemrêg derült ki hogy PCOS-es vagyok.

3-4hete vettem észre hogy ilyen 102-103kg lettem akkor megfogtam magam és fejben eldöntöttem, hogy innentől kaloriadeficitezek mert ez nem normális.

Mindennapra 1800kcalt állítottam egész jól be is tartom volt egy- két nap hogy túl léptem mondjuk 500kcallal, de akkoris mikor nem kaloria deficiteztem akkor sokkal többet ettem szerintem kb 3500-4000kaloriát simán

Na de 3hete tartom az 1800kaloriát régebbeb ment is le mikor csináltam ,de amióta kiderült a PCOS azóta valahogy nem megy le

3hêt alatt ma mértem magam 106kg lettem és egyszerűen nem értem, tökre el vagyok keseredve :(



2023. aug. 24. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Én meg nyugtatótol antipszichotikumtól híztam 68kg rol 98ra most jelenleg 91kg vagyok igy is brutális.
2023. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
1. Már ne haragudj, de ez egy b.romság. Én 10 éve szedek antidepit - benne 1 évig vele együtt nyugtatót is - és össz-vissz 2 kilót híztam. Hízni csak és kizárólag a bevitt - és le nem adott - kalóriáktól lehet, nem bogyóktól.
2023. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a PCOS okozhatja?
2023. aug. 24. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha elrontottad tehát durván 2000kcalt eszel naponta, az egyáltalán nem kevés egy felnőtt, hormonproblémás nőnek, nem garantált, hogy fogyni fogsz tőle. Azonkívül lehet hogy fogysz, csak lassan, 3 hét az nem sok. 103-106 az lehet sima ingadozás, ez a te testsúlyodnak 2-3%-a csak.
2023. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, a PCOS is okozhatja. Igaz, akkor nehezebben fogysz, de nem lehetetlen. Ha elkezdesz egy életmódváltásba és ésszerű kalóriadeficitbe kerülsz, fogyni fogsz.
2023. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaloriadecifit, azaz kaloriahianyos allapot. Ha hiztal, akkor nem voltal decifitben, ez ennyire egyszeru. Szamold at ujra hogy mennyire van szukseged, es hogy mennyit ettel VALOJABAN, ott lesz a gond. Ajanlom a Yazio appot, nagyon hasznos.
2023. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem adom fel! :)
2023. aug. 27. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert PCOS-es vagy sajnos.
2023. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!