Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehetséges úgy 2-3kg-ot...

Hogy lehetséges úgy 2-3kg-ot hízni, hogy az lassan feljön, de aztán szintentartok, nem hízok tovább?

Figyelt kérdés

Túlfogytam, 8kg helyett 12kg ment le, és most egészség miatt fel kell szednem 2-3 kg-ot amit inkább izomban akarnék, de az egyértelműen nem így működik. Félek, most sokat eszek, felpattan csak zsírban a kg, és majd újra ott fogok lenni, ahol kezdtem....

Szerintetek 155cm-hez, 42kg-hoz 1900 kalória az nagyon sok a lassú izom-zsír felszedéshez? Ileltve nem fogok majd újból "elhízni"? Hogyan tudok utna majd megint 16-700ra lemenni?



2022. jún. 8. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy picit többet fogytál, és egy kicsit amúgy is fogsz visszahízni, úgyhogy ne törődj ezzel.
2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a 42 kg-ról mindenképpen fentebb kellene menni.
2022. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgyhogy naponta ellenőrzöd a súlyod és nem hetente.
2022. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!