Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova tűnik nálam a kaja, ha...

Hova tűnik nálam a kaja, ha már másfél hónapja nem láttam a konditermet és mégsem hízok?

Figyelt kérdés

világéletemben sosem voltam képes dagadni


ma épp nem ettem sokat,


4 almát,1 banánt, 3 tál rizst, 2 tojást, a zacskó mozarella sajtot, 200 gramm fagyasztott zöldséget, meg 6-8 szem digesztív biscuit sütit szójatejjel


de ha sokat eszem akkor sincs semmi


66 kg körül vagyok már évek óta, ha tényleg durván hülyére eszem magam, mondjuk másfélszer ennyit akkor talán 1 hét alatt elérem a 70kg-t, de ha visszaesik az evésem, akkor a súlyom is


20f, ez normális egyébként? vagy ez azért van mert nem eszek szemetet, és mindenki aki hízik "pár falattól" az azért hízik valójában mert szemetet eszik?



2014. szept. 17. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki hízik, az ennek a sokszorosát megeszi a te korodban.
2014. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, aki kvázi nem tud hízni. Ez még egyszerűbb eset, lehet magyarázni rossz felszívódással meg ilyenekkel. Aki nem tud fogyni, az már neccesebb. Nekem mindkettő elég nehéz egy bizonyos körön belül. Amúgy ma tényleg nem ettél sokat, izmokkal is rendelkező 20 éves férfiként pedig kifejezetten keveset. Mondjuk nem tudom, egy tál rizs az nálad mennyi, ez nem mértékegység.


Szemét vagy ketogén diéta, a kalóriadeficitnek óriási szerepe van... Nem úgy működik, hogy egy kis szeméttől ugrálnak fel a kilók, ha tisztán eszel, akkor pedig meg vagy mentve a hízástól...


Ha csak a számokat tekintjük, mint a kalóriaszámolók (ez nem ilyen egyszerű, de azért sokat számít), akkor ha a súlytartó étrendeden felül megeszel napi 1 kiló rizst (tudod, az mennyi megfőzve? OK, láttál már rizst, tudod. rengeteg), akkor elérheted a 70 kilót egy hét alatt, de lehet, hogy olyan a genetikád, hogy akkor sem.

Egy kiló pluszhoz elég sokat kell enni. Lassanként összejöhet, de más se egy hét alatt szokott sok kilót hízni...

2014. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!