Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet e úgy fogyni hogy nem...

Lehet e úgy fogyni hogy nem reggelizek ?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta hogy úgy nem fogok fogyni ha kihagyom a reggelit . Na de miért ?

Én nem szoktam reggelizni , nem azért mert jaj meghízok hanem mert egyszerűen nem bírok a szorongásom miatt , görcsbe van a gyomrom reggelente .

Ebédre szoktam enni salit és csírkét , tízóraira joghurtot , vacsira meg egy teljes kiőrlésű zsömlét . Kb ennyi és nem vagyok éhes egész nap . Csak azért eszek hogy ne legyek rossz amúgy nem vagyok éhes .



2023. aug. 27. 08:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Rosszul*
2023. aug. 27. 08:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni a kalóriadeficit által lehetséges egyedül.
2023. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már most alig eszel...


Nem az számít, hogy mikor eszel, hanem hogy mennyit

2023. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hat ha pl angolosan reggeliztel, kolbasz, tojas, sult szalonna, bab piritossal, akkor egesz biztos.

De ha egy kis etkezest elhagysz es ures gyomorral jarkalsz, az inkabb csak rossz, de sokat nem szamit.

2023. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz reggel enni, akkor nem kell erőltetni a reggelit. A nap többi részében egyél úgy, hogy ne legyél éhes.
2023. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Hány kiló vagy egyáltalán?
2023. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

F.aszságot mondott :D


Én csak otthon eszem amikor munka után hazaérek, de akkor kb bármit, csak legyek deficitben. És fogyok. Csak egy régi f.aszság beidegződés. Az én anyám is üvöltözött velem, amikor két egymást követő nap nem reggeliztem, merthogy én tönkreteszem magam. Hát b+ nem vagyok éhes nem eszem. És tönkre se megyek vele. Időszakos böjtnek nézz utána. Amúgy imádtam, amikor kollégám osztott ki, hogy tilos ilyet csinálni, hogy nem reggelizek, miközben ő egy 100 kilós nő :D

2023. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A fogyas a kaloria deficiten mulik , tokmindegy mikor eszed. Hanykor kelsz? A tizoraid betudhatod reggelinek ugymondd.

Viszont, ha tenyleg csak ennyit eszel nem kene elhizottnak lenned, tehat fogyni mert ez nagyon keves

Vagy csak most valtottal erre az eletmodra?

Mert akkor ajanlatos kicsit tobbet enni , ez szinte koplalas hosszu tavon nem hiszem, hogy tarthato

Bar nem tudom a parametereid , de amit itt leirtal:

200g natur joghurt vagy 1 bolti cukros joghurt (nemtudom, mennyit eszel) de 100-170kcal

130g csirke 156kcal

Salata 30-40kcal

Nemtudom mast tartalmaz e a salata?

Esetleg ontet: 100kcal

Egy zsemle: 160kcal

Hogy mit raksz bele az kerdeses

De pl vaj: 20g 150kcal

2db felvagott: max 40kcal de az mar a parizer kategoria

Paprika paradicsom max 10kcal

Ez osszesen legmagasabb esetben is 900kcal

Egy 3 evesnek sem eleg. Ha sok a tulsulyod az elejen birod, mert meg van energia a “raktarbol” de ezt sokaig nem fogod tudni szerintem tartani.

Ha eddig is igy ettel valami nem stimmel mert ettol inkabb sovanykanak kene lenned

2023. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen most váltottam erre
2023. szept. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!