Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok úgy fogyni, hogy suli...

Tudok úgy fogyni, hogy suli közben: reggelizek 6kor (2 tojás, barna kenyérrel és paradicsommal vagy ehelyett müzli),11-12kor egy gyümölcs,4kor ebéd,6-7 között kevés vacsora?

Figyelt kérdés
16/L. 55 kg,162 cm magas. Nincs lapos hasam,van felesleg a csípőn,combokon is.
2016. szept. 6. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebedet mert nem lehet a suliba vinni? Ennel meg a feher kenyeres akarmi is tartalmasabb
2016. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz képest nem fogynod kellene, hanem mozognod. Felülések és kardiózás! Semmi más!
2016. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod teljesen jó, kizárólag sportolnod kéne, meg maximum arra figyelned, hogy ne zabálj csokit, chipset, édességet, cukros üdítőt mértéktelenül.


Teljesen kizárt, hogy ennyi kajával teljesíteni tudsz a suliban, ráadásul az ebéd meg a vacsora borzasztóan összetorlódik, miközben a fél napot végigkoplaltad. Ezzel a szervezeted tudod mit érez? Hogy délelőtt koplalt, úristen, mi lesz, éhenhalok, aztán ha jön az ebéd-vacsi, akkor mindent, amit megeszel, megpróbál raktározni.


És mikor sportolsz amúgy? Mert ha négykor ebédelsz, akkor vacsi előtt már nem fér bele, ha 6-7 közt vacsizol, akkor mondjuk legkorábban 8-kor, de inkább később kezdhetsz intenzíven mozogni, hogy ne teli hassal csináld.

2016. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, ezt nem tudhatod, nekem is majdnem így torlódik az ebéd és vacsora, több étkezésem pedig nincs s ez egyszerűen tökéletes számomra. Nem éhezik a testem (eléggé tud hisztizni, ha azt teszi, hidd el, észrevenném), az időszakos böjt nem egy rossz dolog annak, akihez passzol.


Kérdező, eddz inkább, rád fér. Jó, egy szolid deficitet is tarthatsz, jó étrenddel.

Mégis mit kezdjek azzal, hogy "ebéd"? Egyél megfelelő mennyiséget és vidd be, amit kell.


Az egy gyümölcs is mindig fura nekem, mégis ribizli vagy görögdinnye? Vagy az "egy gyümölcs" egy standard fogalom, csak én maradtam ki belőle? Mondjuk nem igazán fontos, eleve nem tudunk a napi bevitelről jóformán semmit.

Az ebéd fehérjedús legyen, mert azt a többi étkezésben alaposan hanyagolod. Ha tojást eszel, valami keveset még be is viszel, de azért jóval több kell.

2016. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!