Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Hogyan csináljam? Nem tudom...

Hogyan csináljam? Nem tudom mi az a Dukan diéta de leakarok fogyni. Csináltam 3 hetes diétát, kalácsból céklából tojásból és ivóléből amit én készítek. Nem reggelizem csak vasorázom és uzsonnálok. Hány kiló minuszra számithatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem szólok semmit..

1. koplalsz, kihagyod a reggelit

2. kalácsot eszel, ivólét iszol

3. nem viszel be semmilyen normális tápanyagot, maximum a tojást, csak az egy napra semmi!


Étkezz rendesen, napi 5× kis adagokban, mellette szálkásító diéta: "legyen napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzésnek mehet heti 3-4 súlyzós vagy saját testsúlyos edzés + minimum 3-4 , 40-50 perces aerob edzés."

2013. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az ivólevet egresből répából és céklából készítem de sosem reggelizek, néha eszem kolbászt is
2013. szept. 27. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A fogyókúrának van egy nagy rákfenéje. Tudtad, hogy az izmok fenntartásához háromszor annyi energiára van szükség, mint a háj megtartásához? Nos, ha te nem is tudod, a tested nagyon is jól tudja. Így aztán amikor fogyókúrába kezdesz, hülye lenne a hájat elégetni, amikor az izmok jóval több kalóriát követelnek. Magyarul: az izmodból fogsz fogyni. Csakhogy! Amint az izmodból elkezdesz fogyni, kevesebb kalóriára lesz szüksége a testednek, tehát még kevesebbet kell enned. ha fogni akarsz. Így aztán megint az izmodból fogsz fogyni, és ez így megy tovább a kúra végéig. A kúra végén pedig szépen visszahízod az egészet, de már nem izom, hanem zsír formájában, aminek a fenntartásához ugyebár kevesebb energia kell...
2013. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 haljál meg válasza:
12%
reggelire egyél műzlit, utána ebédelj meg rendesen és este vagy gyümölcsöt , vagy megint müzlit... de 6 óra után semmit... hogyha éhes vagy igyál sok folyadékot :)
2013. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolso, ennel nagyobb ostobasagot meg eletemben nem hallotam...
2013. szept. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szólj Petinek. A szigeten is lehet ám fogyni. puszi nagyi
2013. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 haljál meg válasza:
10%
a sex fogyaszt , basszál sokat !!! nem tudok más tanácsot adni . én kövér voltam és lefogytam h csak reggeliztem uzsonna 1-2 alma utána ebéd és estére vagy 1 szelet kenyér vagy alma .... és 1 év alatt le adtam 10 kilót .. :)))
2013. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Dukan-t már nagyon sokan bírálják. Én azon csodálkoom, hogy még senki nem perelte be.

Egyébként a Dukan-módszerben elöször pár napig nem eszel, csak fehérjét, aztán pedig csak az ő általa megadott kajákat eheted, van egy hosszú lista, főleg fehérjékből áll, zöldségfélékkel.

Rengeteg zabkorpával. :) nem finom.. Kalács hülyeség, a többi jó, innen már csak hiánybetegséget kaphatsz.

2013. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Barátom vagy válasza:
100%
100 kiló mínusz
2013. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

ÁÁÁ. Ennyi balféket egy helyen..., öröm volt olvasni az okoskodásokat.

Nincs olyan hogy 3 hetes diéta, és társai. Olyan van, hogy megfelelő minőséget és mennyiséget eszel. Akkor a szervezet beáll a normális működésre, ergo a felesleg lemegy magától.

2013. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!