Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az káros ha csak most az...

Az káros ha csak most az egyszer meghanytatom magam?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Aha. Anorexiás...
2023. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
1, nem, a hánytatós betegséget bulímiának hívják
2023. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden téren káros! Szét marja a nyelőcsöved, a torkod, szét cseszi a fogakat, a gyomrodat teljesen tönkre teszed, súlyos vitamin hiány, alultápláltság, kiszáradás.És akkor a pszichés következményeket még nem is soroltam. Nem vagyok rá büszke de huszon évesen én is olykor hányattam magam, noha én az alkohol miatt ha már nagyon rosszul voltam tőle. Ez kb 4x fordult elő és már a 3 ikszen igen túl vagyok. Nem egy kellemes dolog a hányás. Ha a táplálkozással kapcsolatos az önhányatás keress fel egy pszichológust! Nem bántanak! Én is jártam néhányszor ha szarul mentek a dolgok. Én azt gondolom nem az a gáz ha valaki elmegy, hanem az ha valakinek kell hogy menjen de nem teszi. Hajrá!
2023. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire mész vele, ha most az egyszer? Pont attól a 20 deka kajától fogsz meghízni, amit ma este megettél? Mellesleg hányni nagyon kellemetlen, büdös és undorító.
2023. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha eleve hányingered van, mert olyat ettél, és emiatt nagyon rossz a gyomrod, nem tudsz pihenni, akkor persze. Megkönnyebbülsz. Én nem evészavarokat látok benne egyből.

Valami okot jó lenne tudni.

2023. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Jajistenem, 5-ös, csak nem képzeled, hogy gyomorrontása van, és azért kérdezősködik? Ha neked fájt a gyomrod, kérdezősködtél az interneten, vagy rohantál a WC-re?
2023. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az történt hogy nagyon sok édességet befaltam amit nem szabadott volna és nagyon szarul érzem magam miatta
2023. szept. 1. 01:31
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen, káros.

Ssmmi baj ha befaltad az édességet. Egészséges is ha pl ez kellett a jókedvedhez. Mentális egészségnek jót tesz. Inkább élvezd hogy milyen finom volt és utána mintha mi sem történt volna. Folytasd ahogy eddig

2023. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak egyszer". MINDEN bulimiás így kezdi, úgyhogy ideje lenen pszichológust keresned.


Tudom, te egészséges vagy... hát, NEM. Abban a pillanatban, hogy felmerül benned a szándékos hánytatás, már mentális betegséged van.


Egyébként nyilvánvalóan étkezési zavaros vagy, ha felásrohamokkal küzdesz.

2023. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!