Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem szereti a testem a fehérjét?

Musztafa Kebab kérdése:

Nem szereti a testem a fehérjét?

Figyelt kérdés
Évek óta súlyzózok, de izmot nem tudok építeni, mert túl kevés fehérjét viszek be. Valahogy nem igazán akarja befogadni a szervezetem, ami azt jelenti, hogy hasmenésem lesz tőle, beteg leszek, meg amúgy se kívánom. Tej alapú fehérjékkel már rég felhagytam (pl.tejsavófehérje, proteinpuding), de a növényi fehérjeport, illetve a hüvelyes félékből készült főzelékeket sem lájkolja a testem, max úgy, hogy sok kenyérrel vagy rizzsel eszek keveset belőle, de úgy meg alig viszek be fehérjét.

2023. szept. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg valami emésztési problémád van, ha a hüvelyeseket se bírja a tested. Érdemes lenne elmenni gasztroenterológushoz. A húst se bírja a gyomrod?
2023. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húsnál is csak inkább a bundáját bírom, tojás dettó nincs láv.
2023. szept. 18. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen bundáját?

Amúgy irány a gasztro.

2023. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!